Alpido
Przedszkole Niepubliczne

Sprawdź ofertę

nasza

oferta


Przedszkole Niepubliczne

Spokojna okolica

Przedszkole znajduje się na osiedlu domków jednorodzinnych, posiada dogodny dojazd oraz parking. Na terenie obiektu znajduje się duży ogród, plac zabaw a w przypadku niekorzystnej aury przedszkolaki korzystają z Sali zabaw wewnątrz budynku.

Oddany personel

Naszą kadrę pedagogiczną stanowi zespół młodych, doświadczonych, kreatywnych osób, mających świetny kontakt z dziećmi i ich rodzicami, co sprawia, że w naszym przedszkolu panuje domowa atmosfera oparta na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Przedszkole otwarte dla rodziców

Rodzice naszych przedszkolaków mogą w każdej chwili być aktywnymi uczestnikami zajęć w naszej placówce, dzięki temu wiedzą jak wygląda praca z dziećmi w przedszkolu, znają nasze sukcesy i trudności, chętnie uczestniczą w inicjatywach na rzecz przedszkola.

Domowe posiłki

Menu naszych przedszkolaków zostało opracowane w oparciu o upodobania kulinarne naszych dzieci i dostosowane do wieku dzieci, posiłki są zdrowe i smaczne (bez konserwantów i przypraw), codziennie do obiadków dodawane są surówki z warzyw a do śniadań owoce.

Praca w małych grupach

W trosce o komfort dzieci zajęcia edukacyjne w ramach realizacji podstawy programowej odbywają się w małych grupach. Tutaj każde dziecko jest zauważone, mamy możliwość pracować nie tylko z grupą, ale też indywidualnie z każdym dzieckiem. Ponadto w naszej placówce dzieci korzystają z zajęć umuzykalniających (rytmiki), zajęć tanecznych, zajęć plastycznych, zajęć z języka angielskiego, zajęć z logopedą, indywidualnej terapii dla dziecka z autyzmem, dogoterapii.

Zajęcia adaptacyjne

Każdy nowoprzyjęty przedszkolak odbywa zajęcia adaptacyjne na które przychodzi z opiekunem.

Oprócz powyższych organizujemy wycieczki tematyczne dla dzieci, warsztaty tematyczne, teatrzyki, konkursy, akcje charytatywne. Pracujemy przez cały rok, również w okresie wakacyjnym.

Urodzinki

Urodzinki dla dzieci organizujemy w soboty, w godzinach 11.00-14.00 oraz 15.30-18.30

Każdy pakiet urodzinkowy zawiera: 3 godzinną imprezę prowadzoną przez animatora, w tym: gry, zabawy, konkursy, pobyt w Sali Zabaw, urodzinowy poczęstunek.

Rodzice przyprowadzają dzieci na umówioną godzinę i odbierają po zakończeniu imprezy. Wskazane jest aby dzieci miały ze sobą miękkie obuwie (najlepiej papcie) oraz rzeczy na przebranie.

Grupy gości maksymalnie do 15 dzieci.

Koszt imprezy określony jest w cenniku.

Zlecenia organizacji urodzinek realizujemy z minimum 7-dniową rezerwacją i wpłatą zaliczki.

Sprawdź cenniki naszych usług