Andrzejki – Bal wróżek i czarodziejów

30 listopada z okazji Andrzejek w młodszych grupach przedszkolnych (Biedronki, Smerfy) zostały zorganizowane „Andrzejkowe Kulinaria”. W trakcie imprezy dzieci miały okazję przygotować przekąski. Drużyna czerwonych (Biedronki) przyrządziła sałatkę owocową natomiast drużyna niebieskich (Smerfy) przygotowała tosty. Obie przekąski były pyszne i szybko zniknęły z talerzy małych łasuchów.

Tego dnia starsze grupy (Skrzaty, Wesołe Misie) brały udział w Balu Wróżek i Czarodziejów. Dzieci ubrane w piękne stroje uczestniczyły w wielu zabawach, imprezie tanecznej oraz miały okazję poznać swoją przyszłość podczas wróżenia za pomocą wirującej różdżki, ustawiania bucików, przekłuwania serduszek z imionami itp. Podczas zabaw i wróżb przedszkolaki raczyły się słodkim poczęstunkiem.

Najmłodsze grupy przedszkolaków obchodząc Andrzejki bawiły się na balu wróżek i czarodziejów. ,,Czary – mary, hokus – pokus” rozlegało się w przedszkolu już od rana, a na przedszkolną imprezę przybyli czarodzieje i wróżki. Dla dzieci były przygotowane specjalne zabawy oraz pyszny poczęstunek.