Akcja Charytatywna – „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi.” Te piękne słowa Jana Pawła II przyświecały naszej tegorocznej akcji charytatywnej na rzecz Wychowanków Domu Dziecka „Młody Las” w Toruniu. W dniach od 27 listopada do 1 grudnia 2017 roku całe nasze przedszkole zbierało dla dzieci zabawki: lalki, misie, samochody, klocki, puzzle, gry edukacyjne, książki i kolorowanki. Wspólnymi siłami udało nam się uzbierać mnóstwo darów, dzięki którym z pewnością podarowaliśmy wiele radości Podopiecznym Domu Dziecka. Szczególne podziękowania kierujemy do Państwa Sipak za ofiarowanie zmywarki na rzecz Domu Dziecka oraz zorganizowanie transportu. Dziękujemy również wszystkim naszym Przedszkolakom, Rodzicom i pozostałym Darczyńcom za zaangażowanie i dobre serce. Pokazaliśmy, że wspólnie możemy zrobić wiele dobrego!

Koordynatorem akcji była Kinga Markiewicz oraz Aneta Barańska.